0 232 988 02 04
tr
DEMO TALEP
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz iki eski mikro yazılım çalışanı olarak sektördeki tecrübemizi, mükemmeliyetçiliğimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla birleştirdik. Birimizin on dört, diğerimizin yirmi yıllık bilgi birikimiyle Valorem Yazılım adıyla, yeni bir şirket kurduk. İzmir Bayraklı’da bulunan ofisimizden Türkiye genelindeki bütün müşterilerimize, Mikro Yazılım’ın çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

İşletmeniz için sunduğumuz Series 9000 My e-RP Kurumsal Kaynak Planlaması, satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, stok yönetiminden satın almaya tüm süreçlerde gerçekleştirdiğiniz işlem verilerinin bir araya gelmesini sağlayan bir sistemdir. Farklı verileri, ortak bir veri tabanı içerisinde toparlayarak, kaynaklarınızın verimli kullanılmasını hedefler.

MİKRO ERP Yönetim Bilgi Sistemleri, işletmenizin şimdiki hali ile geleceği arasında bir köprü niteliğindedir. İşletmenize büyüme ve gelişme yolunda ihtiyacı olan ivmeyi kazandırarak sizi geleceğe hazırlar. Ekonomik kaynaklarınızı, imalat dönemlerinizi ve işlem hızınızı bu yazılım sayesinde kolayca düzenleyebilirsiniz.

Kullandığımız Series RETAIL Perakende Otomasyon Sistemleri, süpermarketlerin ya da akaryakıt istasyonlarının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş, işletmenizi hak ettiği verime ulaştırabilecek, kullanımı kolay ve uzun ömürlü yazılımlardır.

Valorem Yazılım olarak, kurumsal kaynak planlaması hizmeti ve Standart Seri Ticari ve Muhasebe paket programları ile otomotivden gıdaya, kimya sektöründen mağaza zincirlerine kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz. İşletmelerin içindeki büyüme potansiyelini dışarı çıkarmalarını sağlıyor, hedeflerine ulaşabilmeleri için çözümler üretiyoruz. E-fatura tasarımlarımız, özel raporlamalar ve özel yazılım işleriyle her zaman yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Değerlerimizi, sizin değerlerinizden yola çıkarak oluşturuyor, yolumuza etik kurallar dâhilinde devam ediyoruz. Bilim ve teknolojinin ışığı altında, çağdaş bir rota çiziyor, alanımızdaki bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek ihtiyaç duyduğunuz her konumda bizimle iletişim kurabilmenizi sağlıyoruz.

Sektördeki yol haritamızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çiziyor, bize duyduğunuz güveni boşa çıkarmamak için her zaman daha iyiyi, daha doğruyu ve daha verimliyi bulmaya çalışıyoruz. Yeteneği bilgiyle harmanlayarak iyi fikirler üretmeye çalışıyoruz.

Sunduğumuz kurumsal kaynak planlaması hizmeti aracılığı ile kurduğumuz ilişkilerin uzun vadeli olmasını önemsiyor, yaptığımız işin her aşamasında yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle yanınızda olmaya çalışıyoruz. Bizimle birlikteyken kendinizi emin ellerde hissetmenizi önemsiyoruz. Ve bu nedenle yolumuza Valorem Yazılım içerisinde, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte geniş bir aile olarak devam etmek istiyoruz.

 

internet haber