Hakkımızda

Home Hakkımızda
Vector01
Hakkımızda

Sizler İçin Her Zaman En İyi Çözümleri Sunuyoruz

Biz iki eski mikro yazılım çalışanı olarak sektördeki tecrübemizi, mükemmeliyetçiliğimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla birleştirdik. Birimizin on dört, diğerimizin yirmi yıllık bilgi birikimiyle Valorem Yazılım adıyla, yeni bir şirket kurduk. İzmir Bayraklı’da bulunan ofisimizden Türkiye genelindeki bütün müşterilerimize, Mikro Yazılım’ın çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

İşletmeniz için sunduğumuz Series 9000 My e-RP Kurumsal Kaynak Planlaması, satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, stok yönetiminden satın almaya tüm süreçlerde gerçekleştirdiğiniz işlem verilerinin bir araya gelmesini sağlayan bir sistemdir. Farklı verileri, ortak bir veri tabanı içerisinde toparlayarak, kaynaklarınızın verimli kullanılmasını hedefler.

MİKRO ERP Yönetim Bilgi Sistemleri, işletmenizin şimdiki hali ile geleceği arasında bir köprü niteliğindedir. İşletmenize büyüme ve gelişme yolunda ihtiyacı olan ivmeyi kazandırarak sizi geleceğe hazırlar. Ekonomik kaynaklarınızı, imalat dönemlerinizi ve işlem hızınızı bu yazılım sayesinde kolayca düzenleyebilirsiniz.

Kullandığımız Series RETAIL Perakende Otomasyon Sistemleri, süpermarketlerin ya da akaryakıt istasyonlarının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş, işletmenizi hak ettiği verime ulaştırabilecek, kullanımı kolay ve uzun ömürlü yazılımlardır.

Valorem Yazılım olarak, kurumsal kaynak planlaması hizmeti ve Standart Seri Ticari ve Muhasebe paket programları ile otomotivden gıdaya, kimya sektöründen mağaza zincirlerine kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz. İşletmelerin içindeki büyüme potansiyelini dışarı çıkarmalarını sağlıyor, hedeflerine ulaşabilmeleri için çözümler üretiyoruz. E-fatura tasarımlarımız, özel raporlamalar ve özel yazılım işleriyle her zaman yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Değerlerimizi, sizin değerlerinizden yola çıkarak oluşturuyor, yolumuza etik kurallar dâhilinde devam ediyoruz. Bilim ve teknolojinin ışığı altında, çağdaş bir rota çiziyor, alanımızdaki bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek ihtiyaç duyduğunuz her konumda bizimle iletişim kurabilmenizi sağlıyoruz.

Sektördeki yol haritamızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çiziyor, bize duyduğunuz güveni boşa çıkarmamak için her zaman daha iyiyi, daha doğruyu ve daha verimliyi bulmaya çalışıyoruz. Yeteneği bilgiyle harmanlayarak iyi fikirler üretmeye çalışıyoruz.

Sunduğumuz kurumsal kaynak planlaması hizmeti aracılığı ile kurduğumuz ilişkilerin uzun vadeli olmasını önemsiyor, yaptığımız işin her aşamasında yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle yanınızda olmaya çalışıyoruz. Bizimle birlikteyken kendinizi emin ellerde hissetmenizi önemsiyoruz. Ve bu nedenle yolumuza Valorem Yazılım içerisinde, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte geniş bir aile olarak devam etmek istiyoruz.

Mikro Yazılım İş Ortağı

Değerlerimizi, sizin değerlerinizden yola çıkarak...

Özel Rapor Talep

Menü sorgu yönetimi, kullanıcılarımızın hazırlamış...

Discovery Boss Report

Stok, Cari plasiyer il bazında satışlar raporunu belirtilen...

Vizyonumuz

Valorem Vizyonu

Valorem Yazılım olarak vizyonumuz, teknolojinin her geçen gün biraz daha hayatımıza girdiği çağımızda, her türlü teknolojik gelişime açık, sektörde kendini kanıtlamış ve sektörü yönlendirme rolünü üstlenmiş, alanında lider bir firma olarak geleceği karşılayabilmektir.

Yalnız hizmet verdiğimiz sektörde değil, hayatın tamamında söz sahibi olmayı önemsiyoruz. Bu nedenle içinde bulunduğumuz toplumun, teknolojik ve sosyal anlamda dönüşümünü tamamlamış bir toplum haline gelebilmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz.  Elimizdeki bütün imkânları seferber ederek çağdaş, aydın ve gelişmiş bir toplum inşa etmek için çalışıyoruz. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak bozulmaya uğramamış, insani ve etik değerlere saygılı, yüzü çevreye dönük bireylerin varlığını destekliyoruz. Ürkütücü olmak yerine motive edici, yıldırmak yerine yüreklendirici, söndürmek yerine besleyici, durdurmak yerine sürükleyici olmayı tercih ediyoruz.

Vector077

Gelişmekte olan toplumların en büyük handikaplarından biri, artık olduk psikolojisine girip kendini yeniliklere kapatmaktır. Oysa bilim ve teknolojiye açılan yolda yaşanabilecek gelişmelerin hiçbir şekilde sınırı yoktur. İşte, Valorem Yazılım ailesi olarak biz, çıktığımız kaliteli hizmet yolculuğunda, en iyi olduğumuza inanmak yerine, her zaman çok daha mükemmeli arayarak, toplumu adım adım daha ileri seviyeye taşıyabilmeyi hedefliyoruz.

Toplumsal kaynakları, en uygun şekilde kullanarak, Dünya’yı çok daha yaşanılır bir hale getirmeye çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için en iyiyi,  en güzeli, en doğruyu arıyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyden çok önemsiyoruz. Problemleriniz ne kadar karışık olursa olsun, sunduğumuz pratik çözümlerle, yüzünüzü güldürebilmeyi amaçlıyoruz. Çünkü biz, sizi mutlu edebildiğimiz sürece mutlu oluyoruz.

Valorem Yazılım olarak sahip olduğumuz sorumluluk duygusunun, ve üretim gücünün kaynağını sizden alıyoruz. Kendimizi size verebildiğimiz hizmetin büyüklüğünce güçlü hissediyoruz. Bu yüzden, yıllar sonra bile, en büyük referansımızın bize duyduğunuz güven olacağını biliyoruz.

Zaman içerisinde, yine bize verdiğiniz değerle doğru orantılı olarak daha da büyüyüp güçlenecek, hizmet pratiğimizi geliştireceğiz. Yasalara olan saygımız, emeğe ve alın terine inancımız ve girişimci ruhumuz sayesinde, sizinle tek vücut olarak ülke ekonomisine güç katmaya, hep birlikte adım adım, daha iyiye, daha güzele doğru ilerlemeye devam edeceğiz.

0 +
Bitmiş Proje
0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Referans
Misyonumuz

Valorem Misyonumuz

Valorem Yazılım olarak misyonumuz, tüm çalışmalarımızı etik kurallar çerçevesinde gerçekleştirmek, şirket politikamızı dürüstlük ve açıklık üzerinden yürütmektir. Verdiğimiz sözleri tutma konusunda titiz davranıyor, hizmetlerimizde tutarlı olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizle aramızda güvene dayalı ilişkiler kurulmasına önem veriyoruz. Ve bu ilişkilerinin uzun ömürlü olmalarını önemsiyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerin standartlara uygun olmasına dikkat ediyor, öngörülen kalite ve maliyetin dışına çıkmamaya özen gösteriyoruz. Kaliteden ödün vermeksizin hizmet çeşitliliğini artırmaya çalışıyoruz. Böylece müşteri kitlemize, daha fazla alanda, daha iyi hizmet ulaştırmış oluyoruz. Müşterilerimiz için, aradıkları her şeyi buldukları bir mecra haline gelmeye çalışıyoruz.

İşimizi hep aynı motivasyon içerisinde, sevgiyle, aşkla gerçekleştiriyoruz.. Pratik ve yaratıcı çözümler üreterek ihtiyaçlarınızı mümkün olan en hızlı yollardan gidermeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin karşısına, her zaman çok daha iyi fikirlerle çıkmaya çalışıyoruz. Üzerimize aldığımız işleri mükemmeliyetçilik anlayışı içerisinde gerçekleştirirken, minimum sürede maksimum verim alabilmeyi hedefliyoruz. İleri görüşlü politikalar üretiyor, sonuç odaklı planlamalar yapıyoruz. Böylece, hizmetlerimizi öngördüğümüz süreler içerisinde büyük başarılar göstererek sonuçlandırabiliyoruz.

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, uyum içerisinde hareket ettiği bir iş ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Valorem Yazılım içerisinde, ekip çalışmasına özel olarak önem veriyoruz. Çünkü en kötü şartlar altında bile, uygun ve uyumlu bir ekip sayesinde, her şeyin altından kalkılabileceğini düşünüyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarını çok iyi analiz ediyor, sunduğumuz hizmetlerin bu ihtiyaçlar  doğrultusunda gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz. Alın terimize, tecrübe birikimimize ve yaratıcılığımıza hiçbir şeye güvenmediğimiz kadar çok güveniyoruz.

Müşteri mahremiyetine önem veriyor, müşterilerimize ait her türlü özel bilgiyi gizli tutmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin bizi ailelerinden biriymişiz gibi görüp yanımızda aynı rahatlığı duyabilmelerini istiyoruz. Şirketimizi, müşterilerimize ait bütün hak ve özgürlüklerin teminatı olarak görüyoruz. Müşterilerimizi aldatmak, ya da gözlerini boyamak değil, her koşulda dürüstçe yanlarında olmak istiyoruz.

Sektörümüz dâhilindeki tüm gelişmeleri titizlikle takip ediyoruz. Verdiğimiz hizmete yabancılaşmamak ve çağın gerisinde kalmamak için sürekli güncel olmak gerektiğini biliyoruz. Valorem Yazılım adıyla sektörün öncüleri arasında yer alarak yeni projeleri desteklemeye ve bu projelerin hayata geçirilebilmeleri için gereken özveriyi göstermeye çalışıyoruz.

Mikro Yazılım İle İş Yükünü Azaltın!

İş Ortaklarımız

Daha Önce Neler Yaptık?

Referanslarımız