0 232 988 02 04
tr
DEMO TALEP
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mikro Ekonomik Seri

Anasayfa » Mikro Ekonomik Seri

Mikro Ekonomik Seri

Kârlılığınızı Artıracak Ekonomik Çözümler

Mikro ürünleri işinize özel çözümler sunarken bütçenizi de düşünüyor. Ticari işlemler, muhasebe işlemleri ve pek çok farklı süreçte işinizi hızlandırcak paketler, ekonomik fiyat avantajı sunuyor. Düşük maliyetli “Ekonomik Seri” çözümleri ile hemen tanışın.

 

Hesapçı
HESAPÇI, KOBİ’ler için; Genel Muhasebe Yönetimi, Finans Yönetimi, Stok Yönetimi, Hizmet Yönetimi (Servis Yönetimi), Satın alma Yönetimi ve Satış Yönetimi çözümleri sunan çok işlevli bir ticari yazılım olarak iş süreçlerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize yardımcı oluyor. HESAPÇI sayesinde firmanızın muhasebe, perakende ve diğer tüm ticari işlerinizin takibini zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Mikro Yazılım tecrübesiyle sunulan HESAPÇI, kolay kurulumu basit ara yüzü ile herhangi bir BT operasyonu gerektirmeden yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Yıllardır, iş dünyasına ilk adımını atan firmaların en büyük destekçisi olan HESAPÇI artık sizin de yanınızda…

Eko Ticari
Basit ön muhasebe hesaplamalarının ötesinde ticari işlemleri için de teknoloji desteği arayan firmaların büyük bir çoğunluğu bugün Mikro Yazılım’ın ticari paketlerini kullanıyor. Eğer ön muhasebe işlemleri ve birçok sürece destek olacak düşük maliyetli bir ticari yazılım arıyorsanız, sizi de EKO TİCARİ’nin avantajlarına davet ediyoruz.

Gelişmiş ticari yazılım paketlerinin tüm temel işlevlerini yerine getirebilen ticari otomasyon paketi EKO TİCARİ (ticari paket), aynı zamanda kolay kullanım için tasarlanmış ara yüzüyle, kullanıcılarının kendisine hızla adapte olabilmesini sağlıyor.

Stok Yönetimi, Hizmet Yönetimi (Servis Yönetimi), Masraf Yönetimi, Satın alma Yönetimi, Satış Yönetimi ve Finans Yönetimi gibi tüm iş süreçlerinizi EKO TİCARİ’ye güvenle emanet edebilirsiniz. Gelişmiş bir ticari otomasyon paketi olmasının yanı sıra fiyat avantajı ile gelişmekte olan KOBİ’ler için ideal çözümü sunan EKO TİCARİ ile işlerinizin yönetiminin her zaman kusursuz işlediğinden emin olabilirsiniz.

Eskiden manuel olarak veya ayrı programlar üzerinde yönettiğiniz tüm ticari süreçleri EKO TİCARİ üzerinden kolayca yönetin, rahat edin.

Eko Muhasebe
KOBİ’lerin tüm genel muhasebe süreçleri baştan sona EKO MUHASEBE’nin kapsama alanında…

Her ölçekteki KOBİ’nin tüm genel muhasebe süreçlerini eksiksiz ve detaylı bir şekilde ele alan bilgisayarlı muhasebe programı EKO MUHASEBE, kullanım kolaylığı ile muhasebe birimlerinin yüklerini azaltıyor.

Firmanızdaki genel muhasebe süreçlerinin tümünü bilgisayarlı ve online olarak detaylı takip edebileceğiniz güvenilir bir program mı arıyorsunuz? Mikro Yazılım ürün ailesindeki Finansal Yönetim Sistemi’nin ayrılmaz bir parçası olan EKO MUHASEBE tam size göre… Tek yapmanız gereken, muhasebesel iş süreçlerinizi EKO MUHASEBE üzerine bir defa tanımlamak. EKO MUHASEBE’nin sağladığı eşsiz entegrasyon altyapısı sayesinde muhasebe kayıtlarınızı, bugüne kadar hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde oluşturabilir, muhasebe biriminizde ciddi ölçüde zaman ve kaynak tasarrufu sağlayabilirsiniz.

internet haber